Üniversite Yıllarında Parayı Buluşum

Categories: Genel.

Kas 1, 2020 // By:analsex // No Comment

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Ass

Üniversite Yıllarında Parayı Buluşum
Merhabalar,ben Mert.26 yaşında biriyim.İstanbul’da oturuyorum ve şuan sahip olduklarımın hikayesini size anlatacağım.Bundan kimsenin haberi yok,en yakın arkadaşıma bile bunlardan bahsetmedim ki bunları bilecek tek kişi siz olacaksınız.O yüzden isim değiştirerek yazmak zorundayım ki tanınmayayım.Sizlerin boşuna vaktini almayacağım ve okuduğunuz her satırın benim tarafımdan yazıldığını ve tamamiyle gerçek olduğunu bilmenizi isterim.Çok uzatmadan konuya girmek istiyorum.Ben Sivas doğumlu,orta halli bir ailenin tek çocuğuyum.Babam öğretmendi ve öğretmenlikten emekli olunca memleketimiz Sivas’a taşındık.Annem ise ev hanımıydı babam onun çalışmasına hep karşı çıktı.

Lise zamanım geldiğinde beni yatılı olarak Ankara’ya gönderdiler ve 4 sene burada Lise okudum.Yatılı gidince düzenimi bozmadım ve çok fazla kötü arkadaş grubuna takılmayıp liseyi çok yüksek ortalamalarla bitirip Üniversite sınavına girdim.Bu sefer de sınavdan yüksek bir puan alarak İstanbul’da bir Üniversite’ye yerleştim.4 yıldır ailemi göremiyordum doğru düzgün ve bu hasret bir 4 yıl daha uzayacak gibiydi.Ağustos ayında yurt için falan İstanbul’a gittim ve araştırmaya başladım.Kayıtlarımı yaptıracaktım bu arada da.En sonunda tüm işleri halletim ve artık Sivas’a dönmek yerinde İstanbul’da kalıyordum.

Üniversite başlayana kadar yurtun giriş çıkış saatleri biraz daha esnekti.Gece 1’lere kadar bile girebiliyorduk yurta fakat çok ta geç kalamıyorduk.Zaten şehri bilmeyen bir gencin gece 1’den sonra sokaklarda işi yoktu.İstanbul gerçekten yaşamın bitmediği bir yerdi,bizim Sivas’ta ki köyde saat 9’dan sonra hayat kesilirken İstanbul’da gece 4-5’e kadar tüm mekanlar açıktı ve ağzına kadar insan doluydu.Tabii yanımızda para olmadığından çok fazla öyle yerlere kaptıramazdık parayı.Babam aradı Ağustos’un sonuna doğru ve sesinde bir tedirginlik seziyordum.Önce klasik muhabbetleri yaptık nasıl gidiyor ? vesaire bir sürü soru sordu.En sonunda “Baba sende bir tedirginlik var. “ dedim.Babam en sonunda ağzında ki baklayı çıkardı.

Babam “Oğlum sana nasıl söyleyeceğim bilmiyorum fakat bu aralar maddi durumumuz iyice kötüleşti.Sana daha az para göndereceğiz. “ diyebildi.Aslında babamın o an neler hissettiğini anlayabiliyordum yani bir babanın,evladına “Param yok” demesi gerçekten onu küçük düşürecek bir hareket gibi gösterebilirdi fakat ben şımartılmadan büyüyen bir çocuktum ve bunu da olgunlukla karşıladım.Babama “Üzülme baba,bende bir işe girer çalışırım burada. “ dedim.Bir gecelik bir iş bulmuştum ve gecelik 600 lira veriyordu sağlam bir paraydı.İşin detaylarını okudum biraz,bir kokteyl vardı ve bu kokteylde garsonluk yapacaktım.

Gittim ve iş ilanını yapan kişiyle konuştum herşeyde anlaştık ve kokteyl gecesi bana adresi verilen villaya gittim.Orada sorumlu biri vardı,hemen beni arka tarafa götürdü ve giymem gereken kıyafetleri verdi.Hızlıca giyinip çıktım,gerçekten karizmatik olmuştum.Siyah bir pantolon ve üzerine beyaz bir gömlek giymiş birde siyah kravat takmıştım.Hafiften karizmatik bir gençtim zaten bunu sürekli çevremden duyardım.Çıkınca sorumlu olan adam bana kısaca işi anlattı ve başladım.Çok zor bir iş değildi içki götürüyordum sadece boş masalara.Tam hayalimde ki gibi bir evdi.Büyükçe bir villa ve kocaman bir havuz.Para içinde yüzen insanlar,her günleri keyifli geçen aileler bundan daha güzeli var mıydı ?

Bir ara hafif bir boşluk buldum dinlenmek için ve bir sandalyeye oturdum.Hafif uzaktan villayı izliyordum ve “Senin gibi bir evim olsa ne güzel olurdu. “ dedim içimden.Sigaramı yaktım ve içerken arkamdan “Pardon. “ diye bir ses duydum.Kafamı çevirdiğimde kokteylde ki davetlilerden olduğu belli olan kızlardan biri bana doğru yaklaşıyordu.Hemen ayağa kalktım ve “Buyrun,içkiniz mi bitti ?” dedim.Kızda “Hayır rahatsız olmayın lütfen,ben sadece sigaranız var mı diye soracaktım. “ dedi.Bende “Var. “ dedim.Kız “Güzel,fakat biraz daha arkalara gidelim ailem içtiğimi bilmiyorda. “ dedi ve gülümsedikten sonra “Tabii. “ dedim ve villanın arkasına doğru yürümeye başladık.Neler oluyordu birden ? Gerçekten zengin kızları böyle miydi ? Ben onları havalı ve kendilerinden düşük seviyede ki insanlarla konuşmayan kişiler sanıyordum.

Villanın arkasına geçtik ve sigarasını yaktı.Gülümseyerek “Ben Ecem. “ dedi.Bende “Mert. “ dedim.Elini uzattı,elini tuttum ve hafifçe öptüm.Gülümsedi ve “Çok kibarsın. “ dedi.Daha sonra başladık konuşmaya kız 17 yaşındaymış.Fakat gerçekten daha olgun gösteriyordu.Göğüsleri 17 yaşında ki bir kıza göre gayet olgundu.Kalçalarıda öyle,kız 1,70 boylarındaydı fakat ayaklarında ki topuklularla 1,80’e yaklaşmıştı.Siyah saçlı ve buğday tenli güzelce bir kızdı.Muhabbet muhabbeti açtı,o da seneye Üniversite sınavlarına girecekti bende Üniversite’ye geçtiğimi ve biraz hayat hikayemi anlattım.

Ecem “Yazık ya,4 yıldır ailenin yanından ayrılamıyorsun ha ?” dedi.Bende “Maalesef öyle. “ dedim.Bu arada burada ki çalışanlardan sorumlu olan adam geldi ve “Oğlum seni arıyorum kaç saattir,sen burada gelmiş lak lak yapıyorsun. “ dedi.Sigaram bitmişti söndürdüm ve “Pardon abi,hanımefendiyle muhabbete daldık. “ dedim ve tam gidecekken Ecem kolumdan tutarak “O bugün benimle. “ dedi.Adam birden “Tamam Ecem hanım siz öyle istiyorsanız öyle olsun. “ dedi ve gitti.Ecem “Arabamın anahtarlarını alayım,seni kaçırayım biraz buradan. “ dedi ve bir şey demeden hemen gitti.Bu arada villanın diğer ucundan bir kadın çıktı ve yanıma geldi.

Yüzü biraz asıktı ve soğuk bir ses tonuyla “Merhaba ben Nalan,Ecem’in annesiyim.Çok bir şey söylemeyeceğim kızıma sakın buraya geldiğimi söyleme.Sana tek diyeceğim şey onunla gitme.Gerçekten kullanılmak istemiyorsan gitme. “ dedi ve daha sonra bir şey demeden aynı yerden gitti.Nalan hanımda Ecem’le aynı boydaydı fakat o sarışındı.Büyük ve dik göğüsleri dolgun kalçalarıyla tam hayalimde ki olgun kadınlar arasındaydı.Onun dediklerini düşünürken Ecem geldi tekrardan ve hemen elimden tutarak beni adeta sürüklemeye başladı.Evin arka kapısından çıktık ve hemen onun arabasına atlayarak hızlıca uzaklaştık.

Ben “Bu yaptığın çılgınlık,kıyafetlerim bile orada kaldı. “ dedim.Ecem “Kıyafetlere gerek olmayacak. “ dedi ve güldü.Şimdi ne demekti bu ? 10 dakika bir mesafeden sonra durduk,yine önce ki yer gibi dubleks bir evin önündeydik ve indik hemen aşağıya.Daha sonra eve geçtik,ben eve bakarken elimden tutarak üst kata doğru çıkarttı ve odalardan birine girdik.Kendi odasıydı her halde,rahat bir tarzda döşenmişti ve duvarlar pembe boyalıydı.Sadece bir duvarın üzerinde büyükçe bir duvar kağıdı vardı.Yatağına doğru gittik ve beni hızlıca yatağa itti.

Bu kadar hızlı beklemiyordum,üzerime çıktı ve birden öpüşmeye başladık.Kucağımda oturuyordu ve öpüşüyorduk.Sikim kalkmıştı ve amına sürtüyordu resmen.Ecem azmış gibi dudaklarımı kemiriyordu,uzunca bir süre öpüştükten sonra üzerimden kaldırdım ve yatağa sırt üstü bıraktıktan sonra tekrardan dudaklarına yapıştım.Bu sefer ben emiyordum dudaklarını.Öpüşmeyi bıraktım ve üzerimde ki kravat ve gömleği hızlıca çıkarttım.Vücudum ortadaydı,eliyle göğsümü ve karnımı okşarken pantolonumu çıkarttım.Altımda sadece boxer kaldı ve onu da kendisi çıkarttı.

Kalkmış sikim karşısındaydı,gülümseyerek sikimi tuttu ve aniden ağzına aldı.Resmen boğazının derinliklerine kadar alıyordu sikimi.Çok büyük değildi sikim fakat baya kalındı.Yalarken biraz zorluyordu sikimin kalınlığı onu.Yaklaşık 5-6 dakika sikimi yaladı,bende saçlarını elimde toplamış kendime doğru bastırıyordum.Sikimi en sonunda ağzından çektim ve yanağına ufak bir tokat atarak tekrardan yatağa yatırdım.Üzerinde eflatun renginde tek parça bir elbise vardı.Onu çıkarttım ve karşımda külotuyla kaldı.Sütyeni yoktu,o büyük göğüslere yapıştım ve emmeye başladım.

Arada güler gibi bir ses çıkartıyordu inlerken,göğüslerinin ikisini de emdim fakat ikimizde artık esas birleşmeyi istiyorduk ve bende çok dayanamayıp külotunu çıkarttım.Amını yalayacak fırsatım yoktu,ikimizde yanıyorduk.Zaten Ecem bana “Hadi gir içime. “ dediğinde bende film koptu ve sikimi amının derinliklerine bastırdığım anda “Ahhhh !” diye uzun bir nida çıktı kendisinden.Ben ise içine hızlıca pompalarken göğüslerini kopartacak gibi emiyordum.Ecem ise bağırmaktan ve inlemekten bir şey diyemiyordu.

Göğüslerinden boynuna geçtim hafifçe ve boynunu emerken sikimi,en derinlerine sokuyordum amının.Bu arada iyice kasılmaya başladı ve ilk orgazmını oldu Ecem.Eğer amını yalayabilsem daha önceden orgazm edebilirdim onu fakat ikimizinde o kadar bekleyecek hali yoktu.Resmen birbirimizi parçalıyorduk,ben onun amını dağıtmıştım hızlıca sikerken o ise vücuduma resmen yapışmıştı.20 dakika kadar sikişmiştik ve birden boşalacağımı anlayınca içinden çıkacaktım fakat bana iyice sarıldı hatta içinden çıkmamam için bacaklarını belime doladı ve “İçime boşal. “ diye fısıldadı.O fısıltısını unutamıyorum bu kadar sene geçmesine rağmen ve o an heyecanla içine titreyerek tüm spermlerimi boşalttım.Resmen boşalmam bir dakikaya yakın sürmüştü ve içinde uzunca bir süre kaldıktan sonra çıktım.

Fakat hiç beklemediğim bir şey oldu ve Ecem birden ters dönüp ağlamaya başladı.Yatakta yüz üstü yatıyor ve hıçkırarak ağlıyordu.Ecem’e “Ne oldu ?” dedim.Ecem ise “Git başımdan. “ dedi ve ağlamaya devam etti.Bende hemen toparlandım ve aşağıya indim tam çıkacaktım ki “Sana demiştim. “ diye bir ses duydum.Arkamı döndüğümde o kadını gördüm,Ecem’in annesi Nalan hanım.Beni yanına çağırdı ve koltuklara geçtik.Birer tane viski doldurdu ve birini bana verdikten sonra koltuğun diğer tarafına oturdu ve “Bak,bu böyledir.Sence Ecem neden 1 gün içinde hatta birkaç saat içinde seninle tanışıp seni yatağa atsın ?” dedi.Biraz konuştuk,bu arada Ecem korkuluklardan bize bakarken “Mert yukarıya gelsene. “ dedi ve tekrardan odasına girdi.Nalan hanım bana “hadi git” dercesine kafasıyla hareket yaptı ve kadehimi bırakarak odasına çıktım.Esas macera buradan sonra başlıyordu.

Ecem bilgisayar koltuğunda oturuyordu,beni yatağa oturttu ve tekrardan yerine oturdu.Bana “Özür dilerim senden. “ dedi.Üzerine kısa bir şort ve askılı bluz geçirmişti.Yatakta hala bizim biraz önce yaşadıklarımızın izleri vardı.Ecem tekrardan “Özür diliyorum senden fakat bunu bir anlık aptallık olarak yaptım lütfen beni bağışla. “ dedi.Bende “Niye böyle bir şey yaptın ?” dedim.Ecem “Bak,sevgilimi 10 gün önce yakın bir arkadaşımla sevişirken bastım.Bende ondan intikam almak istercesine seninle yattım fakat bir anlık bir olaydı ve çok pişman oldum daha sonra. “ dedi ve yine ağlamaya başladı.

Kullanılmıştım gerçekten,Nalan hanım haklıydı fakat benim için ise bir tecrübe olmuştu.İnsan “Ne olacak ya ben keyfime bakmışım ya” diye düşünüyor ama gerçekten üzüyor birisi tarafından kullanılmak.Birşey diyemedim ve yutkunup “Ben gideyim. “ dedim ve çıktım odasından.Nalan hanım aynı yerinde oturuyordu,gidecekken “Gel buraya. “ dedi ve yanına çağırdı beni.Karşısına oturdum ve bir şişe şarap getirdi.Nalan hanım “Bugün benim dert ortağım olacaksın. “ dedi ve şarabı açarak kadehlere doldurdu ve içmeye başladık.Bir o anlatıyordu,bir ben anlatıyordum.Gerçekten müthiş bir sohbet geçiyordu aramızda.

Derken saat 2’yi geçti,3’ü geçti ve 4’e gelirken şarabı bitirdik ve kalktık.Ben gitmek istiyordum fakat Nalan hanım beni kravatımdan tutarak köpek gibi sürüklüyordu adeta odasına doğru ve bu seferde Ecem’in annesiyle sevişecektim her halde.Belki de bu da benim intikamım olacaktı,odasına girdikten sonra beni yatağa yatırdı ve üzerinde ki kıyafeti çıkarttıktan sonra mavi bir külot vardı altında onu da çıkardı ve çıplak kalmıştı.Gülümseyerek “Kızımın yediği yarrağı birde ben yiyeyim.Bağırttırdın resmen kızımı bakalım nasılmış. “ dedi ve güldü.

Bende şarabın verdiği hafif çakırkeyf havayla iyice rahatlamıştım.Normalde bir kadına,hatta zengin bir kadına karşı o kadar rahat konuşamazdım ben.Sarı saçlarını okşarken “Orospum yapacağım bu gece seni. “ dedim.Güldü sadece ve üzerimi tamamen çıkarttıktan sonra yarrağımı adeta sömürerek yalamaya başladı.Çok hızlı olamıyordu,hafiften alkollüydü çünkü ve o yüzden yavaş yavaş yalıyordu.Sikim ağzında taş gibi olmuştu adeta ve o da artık sikimin iyice kalktığını görünce bıraktı yalamayı ve kucağıma oturdu.Yüzü bana dönük olarak kucağımdaydı ve bir elini göğsüme koyarak dengesini sağladı.

Daha sonra diğer eliyle sikimi tuttu ve amına yerleştirdikten sonra hoplamaya başladı.O hopladıkça mükemmel göğüsleride hopluyordu.İki elimide göğüslerine attım ve o göğüsleri okşamaya başladım.Yumuşacıktı ve okşadıkça iyice azıyordum,Alkolün etkisiyle birbirimizi çok tutamadık ve önce o orgazm oldu ve çok geçmeden ben boşalmaya başladım.Amına patlayan döllerim o üzerimden kalkınca bacağına doğru akmaya başladı.Fakat doymamıştık,sertçe onu duvara yapıştırdım ve öpüşmeye başladık bu arada bacağını kaldırdım ve amına bir daha girdim.O duvarla benim aramda kalmıştı ve bacağından birini belime doğru dolattırdıktan sonra sikmeye başladım tekrardan.Bu arada ise resmen dudaklarımızı kopartıyorduk.

İkinci postamı da atacaktım,iyice hızlanmaya başladım.Boynuna geçtim hafiften fakat rahat hareket edemeyince makyaj masasına doğru domalttım.Kalçaları harika gözüküyordu fakat şimdi analdan girmeye uğraşacak halim yoktu ve tekrardan amına girip sikmeye devam ettim.Boşalana kadar o pozisyonda kaldık o benden yine 2 dakika önce kadar orgazm oldu ve bende boşalmadan önce içinden çıkarak sırtına bıraktım bütün döllerimi ve daha sonra duşa girip yıkandık ve yatağında uyuya kaldık.

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

About analsex

Browse Archived Articles by analsex

Related

Sorry. There are no related articles at this time.

Leave a Comment

Your email address will not be published.


bahis escort bursa escort bayan görükle escort bursa escort bursa merkez escort bayan izmir escort izmir escort izmir escort izmir escort izmir escort izmit escort karabük escort karaman escort kars escort kastamonu escort kayseri escort kıbrıs escort kilis escort kırıkkale escort porno porno Hacklink Hacklink panel Hacklink mecidiyeköy escort bakırköy escort sex hikayeleri ankara escort beylikdüzü escort keçiören escort etlik escort şişli escort bahçeşehir escort bakırköy escort beşiktaş escort sincan escort dikmen escort kuşadası escort bayan hurilerim.com antalya rus escort Escort Antalya escort kocaeli escort kocaeli escort escort escort escort travestileri travestileri bursa escort bursa escort bursa escort bursa escort Escort ankara Ankara escort bayan Ankara rus escort Eryaman escort bayan Etlik escort bayan Ankara escort bayan Escort sincan Escort çankaya Escort bayan Escort bayan bahisu.com girisbahis.com görükle escort bayan çankaya escort bornova escort balçova escort mersin escort bursa otele gelen escort bursa escort bayan porno izle Anadolu Yakası Escort Kartal escort Kurtköy escort Maltepe escort Pendik escort Kartal escort xnxx Porno 64 alt yazılı porno bursa escort bursa escort bursa escort bursa escort şişli escort istanbul travestileri istanbul travestileri ankara travestileri ankara travesti linkegit