Yeğenimin Eşi

Categories: Genel.

Nis 6, 2019 // By: // No Comment

50 yaşlarında, evli,bir şirkette ihracat müdürlüğü yapmaktayım.bir yabancı müşterimizle iş bağlantılarını yaptıktan sonra, müşterimiz Selçuk ta ki Meryem ana evini ziyaret etmek istedi ve beraberce gittik.ziyaret edip hacı olduktan sona geç olduğu için kuşadasında bir otelde kaldık. akşam yemeği için,bize katılması için kuşadasında yaşayan yeğenimi aradım, başka şehirde olduğunu be gelemeyeceğini ama eşinin gelebileceğini, onun içinde bir değişiklik olacağını ve onu arayıp bize katılmasını ifade etti.
Az sonra eşi Ayten aradı ve çok sevindiğini ve akşam otele geleceğini söyledi.
Otelin nefis manzaralı restoranında buluştuk, Ayten,40 yaşlarında, balık etli,esmer,seksi bir kadındı,lisanı da iyidir.yemek güzel geçti, içkiler içildi,bir ara dans ederken, aytenİn dişiliği,taş gibi vücudu, sanki aklımı başından aldı.
Yemekten sonra, ben ayteni evine bırakmak için,ikimiz otelden ayrıldık, fakat Ayten yolda başının döndüğünü ve galiba sarhoş olduğunu söyledi.Evine kadar çıkardım, bana kahve yapacağını ve gitmememi söyledi,kahveden sonra,ikili koltukta oturup televizyon seyrediyorduk,ki,bir şeye gülüp şakalaşırken, aniden bir elektiklenme oldu,bir an bakıştıktan sonra, dudaklarımız birleşti ve çılgınca öpüşmeye başladık.
ellerimiz birbirimizin vücudunda dolaşıyordu.
yavaşça kaldırıp, kucağıma aldım ve yatak odasına götürüp yatağa bıraktım,artık benimdi ve soymaya başladım, önce elbisesini, sütyenini ve g-string kilodunu çıkardım,bende acele soyundum,üzerine çıkıp, sevişmeye başladık, çok güzel karşılık veriyordu,altımda kıvranıyor,inliyordu.dudaklarını çılgınca öpüp,yüzünün her tarafını,kulak memelerini emip,yalıyordum.meme uçlarını nazikçe elleyip emmeye başlayınca,altımda yılan gibi kıvrılmaya başladı,aniden, bana sıkı sıkı sarılarak ve sarsılarak boşalmaya başladı.mneme uçlarının emilmesinden çok tahrik olduğunu söyledi.

Hiç boş bırakmıyordum,hemen,penisimi ağzına verdim, harika emmeye ve sokup çıkarmaya başladı,elleri ile de taşaklarımı avuçlayıp,okşuyordu.hemen boşalmak istemiyordum.ağzından çıkarıp, vücudunun altlarına, öperek,emerek,yalayarak inmeye başladım,O da boş durmuyor, elleri her tarafımda dolaşıyordu,bacak arasına girip, parmaklarım ile şeftalisinin dudaklarını açıp, emmeye ve yalamaya başladım bir yandan da, parmağımı da arka deliğine skoup çıkarıyordum,çok zevk aldığını söylüyor ve de çığlıklar atıyordu. hadi artık çok istiyorum diyerek penisimi eline alıp,şeftalisine yerleştirmek istiyordu,içine boşalayım mı dedim, tabi ki çok istiyorum,o yönden merak etme dedi.
bacaklarını kaldırıp,sürtmeye başladım, içine girmem için,yalvarıyordu, aniden içine soktum, çığlıkları odanın içinde yankılanıyordu, bacaklarını belime doladı sanki içinden çıkmamı istemiyordu.doğruldum, penisim içinde,deliler gibi öpüşmeye başladık, çok geçmeden, beraberce sarsılarak harika bir şekilde boşalmaya başladık.
Bir müddet sonra içinden çıktım.terlemiştik.yanına uzandım ve öpüşmeye başladık.
Çok zevk aldığını, hiç böyle sevişmediğini,pişman olmadığını,ortamın,alkolün de tesiriyle,kendinin de bunu çok istediğini söyledi.
o gece sabaha karşı bir posta daha seviştik, bu defa arkadan da girdim,sahip oldum,şimdiye kadar,hiç yapmamış.canının önce yandığını ama daha sonra zevk aldığını söyledi.
Sabah kahvaltıdan sonra, bunun aramızda kalacağını,kimbilir belki ilerde tekrar olurmu dedik ve bol bol öğüşerek yanından ayrıldım ve otele gidip, müşterimle buluştum.

About

Browse Archived Articles by

Related

Sorry. There are no related articles at this time.

Leave a Comment

Your email address will not be published.


Parse error: syntax error, unexpected ''' (T_ENCAPSED_AND_WHITESPACE) in /home/axla/public_html/wp-content/themes/laveo/footer.php on line 60