(Yazdıklarım hayal ürünü değil tamamen gerçek ve yeni gerçekleşmiştir.)

Categories: Genel.

Mar 9, 2019 // By: // No Comment

Merhaba ben Cenk bundan önceki yazımda (Karım Dayanamayıp Kendini Siktirmiş) karımın kendini nasıl dayanamayıp siktirdiğini yazmıştım,bundan yaklaşık 1 ay sonra Serdar karımı aramış ,”napıyorsun ,nasılsın” yarın istersen bana gel” diye , karımda olabilir demiş ve akşam eve gelince bana bahsetti ,”gideyim mi” aşkım sence ? Bende ,”sen istiyorsan tabi ki neden olmasın aşkım” cevabını verdim.O da peki dedi.Olacakları düşünmenin inanılmaz hazzı ile karımı tekrar sikeceğini bilmek muhteşem bir heyecan uyandırdı bende.
Karım Ayça o gece “aşkım yarın gideceğim ben biraz hazırlık yapacağım” dedi,ellerine ve ayaklarına çekici renkte ojeler sürdü, ballı şeftalisini tüysüz ve pürüzsüz hale getirdi.Yanına son derece seksi mini bir elbise ve topuklu bir ayakkabı alacağını bence nasıl olacağını merak ettiğini sorarak salona yanıma geldi ve gördüklerim karşısında birden sikim taş gibi oldu,giydiği süper miniden içindeki incecik tanga görünüyor topuklu ayakkabılarla birlikte sekse davet ediyordu resmen.”Harika olmuş aşkım dedim” süpersin.
Ertesi gün iş çıkışı karım aradı ve ” aşkım ben geçiyorum Serdar a haberin olsun” dedi,tamam aşkım dedim.
Bende işten çıkıp günün yorgunluğu ile eve geçtim,saatler geçiyordu aklımda şimdi neler oluyor acaba diye geçiyordu.

About

Browse Archived Articles by

Related

Sorry. There are no related articles at this time.

Leave a Comment

Your email address will not be published.


Parse error: syntax error, unexpected ''' (T_ENCAPSED_AND_WHITESPACE) in /home/axla/public_html/wp-content/themes/laveo/footer.php on line 60