ROMAN – BÖLÜM 23 – ZUHAL, BUKET VE BEN II

Mar 17, 2018 // By:analsex // No Comment


ROMAN – BÖLÜM 23 – ZUHAL, BUKET VE BEN II

“Hadi birşeyler içelim, önümüzde upuzun 2 gündüz var ve bol bol sevişmeye zamanımız olacak” diye duraksadı Zuhal. “Tamam Zuhal abla” diyerek açık mutfaklı villanın dolabına yöneldi Buket. Zuhal ise hala gülümsüyordu. “Buketciğim, artık burada abla yok. Zuhal var” diye seslendi arkasından Buket’in. Buket hepimize birer votka redbull hazırladı, cips, çerez kaselere koyup ortadaki sehpaya getirdi. Odadaki üçlü koltuğun ortasında ben sağımda Zuhal, solumda Buket çırılçıplak ve ben erekte bir halde kadeh kaldırıp ilk yudumlarımızı aldık. “Sana inanmıyorum Cenk, Zuhal ile ne zamandan beri?” diye sordu Buket. “Asıl ben inanamıyorum kız zilli. Hangi ara oldu bu iş. Üstelik grup seks bile yapmışsın. Hani kız bana herşeyini anlatıyordun” diye çıkıştı Zuhal “Valla nasıl oldu ben de anlamadım ama hani mankenler gelmişti ya çekimler için, işte herşey o zaman başladı” diye anlatmaya başladı. Bu arada içkilerimizin ve sigaraların keyfini çıkarıyorduk. İki ateş parçasının ortasında, ellerim vücutlarının varklı yerlerini okşarken, kendi yaşadığım zevk dolu dakikaları dinlemek keyif veriyordu doğrusu. Sadece ben değil Buket ve Zuhal de ellerini sürekli bacaklarımda gezdiriyor, arada aletimi sıvazlıyorlardı.
Boşalan bardaklara tekrar votka redbull yapmak için aralarından kalktım ve içkileri tazeleyip koltuğun arkasından içkilerini uzattım. Bu arada ereksiyonum da sona ermişti tabi. Ayakta tam koltuğun sırtlık kısmında elimde votka redbul bu kez inmiş aletimle duruyordum. Zuhal’in fark etmesi geç olmadı ve Buket’i dinlemeye devam ederken aletimi avcunun içine alıp okşamaya başladı. Çok geçmeden Buket’de Zuhal’e katıldı. Bir yandan hikaye, bir yandan Zuhal’in arada yorumları ve iki kadının eli ile tekrar eski heybetine kavuşan aletim… “İşte böyle başladı herşey” diye ilk bölümü sonlandırdı Buket. Zuhal “wayyy. Neler yaşanmış otelde haberimiz yok yani. Aşkolun Buket, o kadar şey yaşamışsın, insan bana da haber verir, ben de gelir katılırdım ne var yani” diye sitemkar bir cümle kurdu. “Ya ne bileyim, yani o zaman çekindim işte biraz, sebepleri malum” diye yanıtlayınca Buket “Bir dakika, sizin zaten geçmiş paylaşımlarınız var galiba” diye ben atladım bu kez konunun üzerine. İki kadın da gülümsemişti. “Evet, ama bu kadar büyük değil, öte yandan keyifliydi” diye kikirdedi Buket bu kez. “Merak ettim şimdi anlatsanıza” diyerek hemen ikisinin arasındaki yerimi aldım koltukta tekrar. “Önce biraz ağzımızın tadı gelsin” diyerek eğildi Zuhal kalkmış aletime doğru. Buket de onu takip etti ancak dudaklarıma yöneldi. Birkaç dakikalık dakikalık öpüşmenin ardından Buket de dudaklarımı terk edip aletime yöneldi. İki kadın aletimi yine dudaklarının arasına almıştı. Dillerini hiç kullanmadan sadece dudaklarıyla yukarı aşağı sıvazlıyorlar, başının üzerinde ise dudakları birleştiği anda birbirlerini delicesine öpüyorlardı.
“Harikasınız, ikinizin hikayenizi merak ediyorum, hadi bana nasıl olduğunu gösterin” diye seslendim Zuhal ve Buket’e. “Bırak da biraz aletinin keyfini çıkaralım” diye yanıtladı Buket. İki kadını saçlarından hafifçe tutarak aletimden ayırdım. “Hadi ama, izlemek istiyorum, nasıl başladığını burada gösterin bana” diyerek seslendim ince bir yalvarışla. İkisi de aynı anda doğruldu ve üçümüzün dudakları birleşti bu kez. “Gerçekten istiyor musun? Biz yaşarken sen dayanabilecek misin?” diye fısıldadı Zuhal. “Dayanamadığım yerde katılırım” diye yanıtladım. “Hayırrr.. Katılmak yok sadece izleyeceksin, söz mü” diye söze girdi Buket. “Kabul” diye yanıtladım ihtirasla.
İki kadın yanımdan usulca kalktı. Zuhal başladı anlatmaya. “İşte klasik kadın temizlik zamanım gelmişti. Hem bacaklarıma hem de kadınlığımın çevresine bakım yapmam lazımdı. Normalde kendim yaparım ama o gün niye bilmiyorum üşenmiştim. Otel de çok yoğun değildi. Buket’i aradım ve bana yardımcı olabilir mi diye sordum. O da kabul etti. O yüzden SPA’ya geldi ve senin Wayan ile girdiğin aile banyosuna gittik. “Oooo.. Wayan… Onu da mı?” diye kikirdedi Buket. “Evet, ama daha çok Wayan Cenk’i becermiş sanırım” diye gülerek cevap verdi Zuhal. “Siz kadınların ağzında bakla ıslanmıyor” diye gülümsedim bende. “E yani Cenk, kızı seni rahatlatsın diye keyfimizden göndermedik. O kadar masaj yapmış sana. Kaç kere geldi bana bu konuda. Ben de seninle yaşadığımız masaj olayından sonra Wayan’a küçük bir tiyo verdim o kadar. “ diye yanıtladı Zuhal. “Ooo. Masaj odaları, aile hamamları…. Zuhal sen bana kızıyorsun ama sen de benden az değilmişsin” diye çıkıştı bu kez Buket. “E kızım adamdaki alete baksana. Görüp de, duyupda iştahı kabarmayacak kadın var mı acaba bir düşün bakalım” diye fingirdedi Zuhal. “Hadi dedim, beni boşverin sizin hikayenizi gösterin” diye konuyu tekrar onların ilkine getirdim.
“Hah işte, o aile hamamına girdik. Buket hazırlıklarını yaptı, e sonuçta ikimiz de kadınız, zaten yapacağı iş de belli. Ben de çırıl çıplak soyundum.” Diye devam etmeye başladı Zuhal. “Zuhal’i öyle çıplak görünce vücuduna hayran kaldım. Yaşına rağmen benden diri bir vücudu vardı. İster istemez ağzımdan ne güzel vücudun varmış abla ya, hani kıyafetlerden de belli oluyor ama göğüslerin falan valla on numara. Seni nasıl boş bırakıyor bu erkekler” diyiverdim. Zuhal de “Teşekkür ederim ama erkeklerin boş bıraktığını kim söyledi sana ki” diye yanıtladı. İki kadın kırk yıllık tiyatrocu gibi rollerine hemen alışmışlardı ve yaşadıkları ilki sahneye koymaya başlamışlardı. Zuhal birden durdu. “Ya burda hamam da var, madem yaşayacağız, tam yapalım hadi kız Buket” dedi. Zuhal çıplak bir şekilde hamama yöneldi. Buket de üstünü tekrar giyindi. Ve termal villanın içindeki hamama geçtik. Hamamın içinde bornaz ve havlular ile kendime yumuşak bir köşe oluşturup kuruldum yerime.
Çok geçmeden Buket ve Zuhal tekrar olayın havasına girdiler.
– Yani tabi sizin özel hayatınız Zuhal abla ama Afyon gibi bir yerde hiç de belli etmiyorsun vallahi.
– Kızım deli miyim ben öyle Afyon’da birileriyle adımı çıkaracak, şehir dışından gelen arkadaşlarım var, onlarla Gazlıgöl’de takılıyoruz arada işte.
– Zuhal abla, burası çok sıcak, ben de üzerimdekileri çıkarsam ayıp olmaz sana değil mi?
– Aşk olsun Buket, çıkar canım, kız kızayız şurada. Bu arada sen de az değilsin hani. Fıstık gibisin, esas senin başın boş kalmaz kız. İsteyenin çoktur senin.
– Aman abla (bir taraftan üzerindekileri çıkarırken) Afyon’daki öküzler istese ne olur, adam gibi biri olmadıktan sonra vücut güzel olsa ne yarar. Buralı biriyle olsam, anında adım orospuya çıkar bilmiyor musun!
– Valla öyle. Ooo.. göğüslerin güzel. Dip diriler maşallah. Hak eden birini bulursun eminim de işte kısmet bu işler.
– Öyle valla abla, biliyorsun, başımdan zaten bir evlilik olayı geçti, herif öküz olunca boşandık. Asılmayan kalmadı ilk başlarda da ben kimseye yüz vermeyenice artık kesildiler. Arada yine deneyen oluyor, insanın canı da bazen erkek çekmiyor değil hani.
– Hahaha. Valla doğru söylüyorsun Buket. Tadını aldın mı bir kez hep canın çekiyor valla.
– Abla sen uzan, bacaklarından başlayayım ben.
– Tamam canım.
(Zuhal boylu boyunca hamamdaki göbek taşının üzerine serdiği peştemale uzanır. Buket de bacaklarına ağda yapmaya başlar. Bacaklar bitince sıra Zuhal’in kadınlığına gelir. Kadınlığının uzayan tüylerinin hafif ıslak olması dikkatini çeker.
– Abla terden ıslanmış sileyim mi yoksa kendin mi silersin?
– Silebilirsin Buket, sorun olmaz.
– Tamam abla
Buket eline bir kağıt peçete alır ve Zuhal’in kadınlığının üzerindeki ıslaklığı silmeye başlar. Ancak her dokunuşunda Zuhal’in inceden inlemelerini de fark etmekte gecikmez. Bikini bölgesinin temizliğini yaparken Zuhal’in ellerini sıklıkla göğüslerinde ve göğüs uçlarını okşarken yakalar. Temizlik bittiğinde;
– Abla yıkamamı ister misin yoksa kendin mi yıkanmak istersin?
– Buket, zahmet olmazsa güzelce yıkarsan sevinirim, hamamda öyle mayıştım ki
– Tamam abla, o zaman ben de altımı falan da çıkarayım da ıslanmayayım.
Buket pantolununu da çıkarır ve artık üzerinde sadece sütyeni ve tangası vardır. Kurna’ya ılık suyu ayarlayınca önce bir tas su döker Zuhal’in kadınlığına ve ilk dokunuşu gerçekleşince Zuhal hafifçe irkilir.
– Su sıcak geldiyse az daha ılıştırayım abla
– Yok yok su harika sen devam et birden öyle irkildim.
– Anladım abla.
Buket bu kez beyaz sabunu eliyle iyice köpürtür ve Zuhal’in kadınlığını güzelce sabunlar. Zuhal’in belini hafifçe kırması, nefes alış verişlerinin hızlandığını anlayan Buket’i şeytan dürter ve Zuhal’in kadınlığını durularken parmağını yanlışlıkla değmiş gibi Zuhal’in kilitorisine dokundurur. Zuhal birden irkilir.
– Abla kusura bakmadın değil mi, yanlışlıkla oldu
– Yok Buket, sen devam et
Zuhal’in sesi hafif titriyor ve zevk alıyor gibidir. Bu Buket’i daha da cesaretlendirir. Tekrar sabunlamaya başladığında bu kez Zuhal’in kilitorisine daha baskın ve sık dokunuşlar yapmaya başlar. Göz ucuyla baktığında Zuhal’in ellerinin göğüs uçlarını okşadığını görür. Tas ile Zuhal’in kadınlığına bir yandan su dökerken, bir yandan da Zuhal’in kadınlığını ovuşturmaya başlar. Bu hareket Zuhal’in ağzından hafif bir inleme çıkmasına sebep olur. Buket duruladığı kadınlıktan ellerini çeker çekmez.
– Devam et lütfen
Der ve elini kadınlığının üzerine götürüp Buket’in elini yakalar. Buket kayıtsız kalmaz ve Zuhal’in kadınlığını okşamaya devam eder. Zuhal hafifçe doğrulur ve Buket’in parmaklarının altındaki kadınlığına bakar. Bu esnada iki kadın göz göze gelir. Zuhal biraz daha doğrulur ve Buket’in başını yakalayarak onu kadınlığına yönlendirir. Buket yavaşça dilini uzatıp Zuhal’in kilitorisine küçük bir dokunuş yapar. Zuhal Buket’in başını daha fazla bastırır.
– Dilinle becer beni hadi
Diye inler. Buket daha saldırgan birşekilde başlar bu kez Zuhal’in kadınlığını yalamaya. Dilini sokup çıkarmakta, parmaklarıyla kilitorisine baskı yapmaktadır. Orta parmağını yavaşça Zuhal’in vıcık vıcık kadınlığına hafifçe sokmaya başlar. Bu hareket Zuhal’i daha da ateşlemiştir. Buket’in başını tekrar yakalar ve bu kez kendine doğru çeker. İki kadın göz göze gelir. Zuhal dudaklarını Buket’in dudaklarıyla birleştirir. Parmakları ile bir taraftan Zuhal’in kadınlığnı beceren Buket, bu kez hızlı ve isterik bir şeklide dili ile Zuhal’in ağzını becermeye başlar. Zuhal elini Buket’in sütyenine götürür ve göğüslerini sütyeninden çıkarıp uçlarını parmaklarınını arasına alarak sıkmaya başlar. Buna Buket de kayıtsız kalmaz ve onun sol eli de Zuhal’in göğüslerini bulmakta gecikmez. Zuhal kadınlığındaki parmakların yanında göğüs uçlarının sıkılmasıyla orgamz olmaya başlar. Kasılmaları hızlanır, Buket’in dudaklarına yapışır ve birkaç saniye sonra sakinleşmeye başlar. İki kadın hala öpüşmeye ama birbirlerinin vücutlarını daha yavaş okşamaya devam ederler birkaç dakika daha.
Zuhal yavaşça doğrulur. İki kadın hiç konuşmadan sadece bakışlarıyla anlaşıyorlardır artık. Buket’in yüzünü tekrar yakalar ve öpüşmeye başlarlar. Göbek taşının üstünde oturan Zuhal ellerini Buket’in kalçalarına indirir ve hafif hafif okşamaya başlar. Buket’in kilodunun yanlarından yavaşça aşağıya sıyırırken dudaklarını Buket’in göğüsleriyle buluşturmakta gecikmez. Göğüs uçlarına aldığı ısırıklar Buket’in başının geriye düşmesini sağlamıştır. Zuhal parmaklarını Buket’in bacaklarında ve kadınlığında gezdirmeye başlar. Kadınlığının dudaklarını yavaşça iki yana ayırıp Buket’in iyice şişmiş ve kızarmış kilitorisine birkaç saniye bakar. Ve ardından küçük ve ıslak dil darbelerini yapmaya başlar Buket’in kilitorisine. Zuhal’in dili her değdiğinde Buket aldığı zevk ile başını sağa sola sallamaktatır. Daha fazlası için Zuhal’in başını kadınlığına bastırmaya başlaması uzun sürmez. Ayakta durmakta zorlanan Buket, kendini yavaş yavaş göbek taşının üzerine bırakır. Bu kez Zuhal göbek taşından iner ve sırt üstü göbek taşına uzanmış Buket’in kadınlığına tüm gücüyle saldırır. Bir eliyle Buket’in kadınlığının dudaklarını aralayıp dili ile kilitorisine darbeler atıp dilini vıcık vıcık olmuş kadınlığına sokup çıkarırken, bir eli ile de Buket’in göğüslerinden yakalayabildiğini hoyratça sıkmakta, göğüs ucunu parmaklarının arasına alıp ezmektedir. Buket’in nesef alış verişleri iyice hızlanmıştır artık. Sona doğru yaklaşıyordur. Ve ani bir şekilde ard arda kasılmaya başlar. Zuhal ise hiç ara vermeden dilinin ucundaki bu taze kadınlığın keyfini sonuna kadar çıkarmaya kararlıdır. Buket’in kasılmalarına aldırmadan, dilinin yanına parmaklarını da ilave etmiş, baş parmağını kilitorisinin üzerinde sabit tutarak diğer iki parmağını da sokup çıkarmaktadır. Buket artık iyice kendinden geçmiş bir şekilde aldığı zevk ile çaresizce başını sağa sola sallamakta ve hırıltılar çıkararak boşalmaya devam etmektedir. Sonunda derin bir kasılma ile belini yukarı doğru kıvırır. Bu artık son noktadır. Zuhal parmaklarını aniden Buket’in kadınlığından çıkardığında ise Buket’in kadınlık sıvıları bir çeşmeden akarcasına yoğun ve aralıksız bir şekilde kadınlığının dudaklarından aşağıya doğru sızmaya başlar. Zuhal hızla dilini uzatır ve Zuhal’in tüm kadınlık sıvılarını yalar. Ve hatta Buket’in kadınlığından emerek içeride çekebileceği ne varsa çeker.
Zuhal doğrulur ve Buket’in üzerine uzanır. İki kadının çıplak bedeni terden sırıl sıklam ve parıl parıl parlamaktadır. Buket ve Zuhal’in dudakları birleşir. Ateşli bir öpüşme seansı ve Buket’in kadınlık sıvılarının iki kadının ağzında sürekli olarak yer değiştirmesi… Öpüşmeleri yavaşlar ve küçük buseler halini alır. Zuhal Buket’in soluna doğru kayar ve iki kadın aldıkları zevk ile usulca birbirlerinin yüzlerini ve vücutlarını bir müddet daha okşamaya devam ederler.
Zuhal ve Buket’in ilklerini yaşayarak önümde oynamaları beni iyice coşturmuştu. Şimdi ikisi de gerçekten önümdeki göbek taşının üzerinde sırt üstü yatıyorlardı. Birbirlerinin göğüslerine küçük dokunuşlar, dudaklarına küçük buseler kondurarak ilk seks maceralarını tekrar etmenin büyüsündeydiler. İkisi de ıslak ve hazırdı. Benim ise bekleyecek hiç halim kalmamıştı.
Yerimden kalktım, önce Zuhal’in önüne gittim. Ne yapmak istediğimi anlayan bacaklarını karnına doğru çekti ve kadınlığını ortaya çıkardı. Onu hafifçe öne çektim göbek taşından. Elime tükürüp aletimi kayganlaştırdım ve tek bir hamlede girdim Zuhal’in kadınlığına. Zuhal bu ani hamle karşısında çığlığı basmıştı. “Yavaş…” diyebildi sadece ancak benim hiç yavaş olacak halim yoktu. Hızla gidip gelmelere başlamıştım. Bir elimi de Buket’in vıcık vıcık kadınlığına uzatmış ve parmaklarımı çoktan yerleştirmiştim. Bir süre Zuhal’in içinde gidip geldikten sonra bu kez Buket’e yöneldim. Onu da aynı pozisyona getirdim ve tek hamlede onun da içine girdim. Buket bu hareketime hazırlıkydı ancak yine de çığlık atmaktan geri durmadı. Buket’i bacak omuza yapıp hızlıca içinde gelip gidiyordum. Zuhal boş durmuyor, bir yandan Buket’in göğüslerini yalıyor sıkıyor, bir yandan da kalçalarımı okşuyordu. Dört ayak üzerindeki Zuhal’i tam olarak Buket’in üzerine çektim. Şimdi iki kadın üst üste yatıyorlardı. Birbirlerinin dudaklarına saldırdılar hemen. Aletimi Buket’in kadınlığından çıkarıp bu kez önümde dört ayak pozisyonundaki Zuhal’in kadınlığına gömdüm ve hızla gidip gelmeye devam ettim. Biraz Zuhal’in kadınlığında gidip geliyor, çıkarıyor sonra Buket’in kadınlığına sokuyordum. Bu iki kadını üst üste becermenin verdiği keyifle hızla boşalmaya yaklaşıyordum. Önümde domalmış Zuhal’in kadınlığına girdim tekrar ve iyice hızlanmaya başladım. Zuhal’in kalçalarını tokatlıyor, taşaklarımı her köklediğimde Buket’in kadınlığına çarptırıyordum. Üçümüz de zevkten inliyor, çığlıklar atıyor, anlamsız hırıltılar çıkarıyorduk. Artık gelmeye başlamıştım. Kontrolsüz bir şekilde Zuhal’in kadınlığına patlamıştım. Kasıklarından tutup aletimi dibine kadar sokmuş ve tüm spermlerimi Zuhal’in kadınlığının en diplerine boşaltmaya başlamıştım. Bu Zuhal’i de çıldırtmış domalmış halde deli gibi kasılmaya başlamış, elimden kurtulmaya çalışıyordu. Onun daha derinlerine gidebilmek için saçlarından yakaladım ve kendime doğru çektim iyice. Resmen taşaklarıma kadar Zuhal’in içine girmiştim. Hiç hareket etmeden öylece duruyorduk ikimiz de. Zuhal’in altından sıyrılan Buket ise başını bu kez Zuhal’in kadınlığının altına getirmiş, taşaklarımı ve Zuhal’in kilitorisini yalamaya devam ediyor, ikimizin de iyice çıldırmasını sağlıyordu. Öyle ne kadar durduğumuzu bilmiyorum ama aletim artık küçülmeye başlamıştı. Buket aşağıda hazır bekliyordu. Aletim kendiliğinden Zuhal’in kadınlığından çıktığında Zuhal’in içine boşalan spermlerim akmaya başlamıştı Buket’in ağzının içine. Bu kez Buket Zuhal’in kadınlığının içinde ne var ne yok emmişti. Herşei aldığından emin olan Buket doğruldu ve Zuhal ile öpüşmeye başladı. Belki 10 dakika önce kendi kadınlık sularını Zuhal’in ağzından içine Buket, bu kez benim spermlerimi Zuhal’e sunuyordu. İki kadın birbirlerinin ağızlarında ne kadar sıvı var ise paylaşmışlardı.
Ayakta duracak halim kalmamıştı. Hamanın sıcaklığından kendimi oturma odasının oraya nasıl attığımı ve koltuğa kadar nasıl gelmeyi başardığımı dahi hatırlamıyordum. Ama serinlik beni biraz olsun kendime getirmişti. İki kadının yanıma gelmesi çok uzun sürmedi. Buket usulca kucağımda yerini alırken Zuhal ise mutfağa yöneldi. “Hepimize votka redbull” diye seslendi. “Harika olur” diye cılız bir sesle yanıtlayabildim. Votkaları getirince Buket de kucağımdan kalktı ve yanıma oturdu. Üçümüz de çırıl çıplak votka redbullarımızı yudumlamaya başladık. Aslında yudumlamaktan da öte iki dikişte bitirmiştik.
Kolktuktan kalktım. Kendimi tekrar hamama attım ve bu kez soğuk suyu açarak kurnayı doldurdum. Buz gibi suyu tas tas başımdan aşağı dökmeye başladım. İyi gelmişti. Bu iki ateş parçası ile çok keyifli anlar yaşayacaktık bu hafta sonu. Kurnadaki su bitince bornozuma sarıldım ve tekrar odaya döndüm. “Soğuk su çok iyi geliyor kızlar, tavsiye ederim” diye seslendim oturma odasındaki tekli koltuğa otururken. İlk kalkan Buket oldu. “Ne o ateşimizi söndürmeye sudan mı yardım istiyorsun” diye gülümseyerek ayağa kalktı Buket ve hamamın yolunu tuttu. İlk tas soğuk suda çığlığını duyunca Zuhal de ben de kendimizi gülmekten alamamıştık.

About analsex

Browse Archived Articles by analsex

Related

Sorry. There are no related articles at this time.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

bettting sites canlı bahis bahis siteleri canlı bahis canlı bahis bahis siteleri bahis siteleri bolu escort silivri escort tekirdağ escort kayseri escort balıkesir escort erzincan escort kırklareli escort ısparta escort mersin escort webmaster forum edirne escort canlı bahis canlı casino spor bahisleri güvenilir bahis siteleri bahis siteleri elazığ escort