ROMAN – BÖLÜM 18 – SELİN İLE ESKİŞEHİR III

Mar 17, 2018 // By:analsex // No Comment


ROMAN – BÖLÜM 18 – SELİN İLE ESKİŞEHİR III

Tek kelimeyle nefes bile alıp veremiyordum. Aletimde hissettiğim hızlı ve sert kalp atışları bana mı yoksa Bengü’ye mi aitti anlayamıyordum. Her kalp atışında hem ben hem de Bengü hafifçe irkiliyorduk. Selin ise aşağıda diliyle belki de onun için hayatının en güzel karışımını; Bengü’nün kadınlığından dışarı sızan salgılarımızı; tadını çıkarta çıkarta yalıyor, biraz daha akar mı acaba diye yumurtalıklarımla yavaş yavaş oynuyordu. Aletimin kökünü parmaklarıyla kavrayan Selin birden aletimi Bengü’nün kadınlığından çıkarıp ağzına soktu. Bu aldığı hazla başını omzuma düşürmüş Bengü’nün irkilmesine sebep olmuştu. Dudaklarını dudaklarımla buluşturmakta gecikmedi Bengü. Dudaklarımızın, dillerimizin birbirine girdiği birkaç dakikalık teşekkür öpücüğü iyi gelmişti doğrusu. “Artık Selin’i sana hazırlayalım birlikte” diye fısıldadı kulağıma ve kucağımdan kalktı.

Selin ise kah aletimi yalıyor, kah taşaklarımı somuruyor, kah elleriyle göbeğimi okşuyordu. Arada aletimi eliyle kavrayıp uzun uzun seyrediyor, nereye dil atacağına karar verdikten sonra birkaç sert dil darbesi atıyor ve sonra ya taşaklarıma yöneliyor, yada tamamını ağzına alıyordu.
23 yaşındaki bu kızın hiç durmayan eli ve dili, sertliğimi kaybetmemek için fazlasıyla yeterli bir sebepti. “Bunu içimde hissetmek istiyorum” diye mırıldandı Selin. “Ben de keyfini çıkarmak istiyorum” diyerek yavaşça üzerime doğru kaykıldı. Bengü gibi Selin de kızlığını tam aletimin üzerine getirmişti. Sıcacık ve fazlasıyla kaygan bir sıvı çoktan tüm aletime bulaşmıştı. Selin doğruldu ve kadınlığını aletimin üzerinde yukarı aşağı kaydırmaya başladı.
Yavaşça üzerime eğildi. Göğüslerine uzandım ben de ve sonunda o iri bir limon büyüklüğündeki sol göğsünü ağzımın içine alıp yavaşça emmeye başladım. Bir elimi kalçalarının üzerinde gezdirirken, bir elimle de saçlarını okşuyordum. Elleriyle başımı kavradı ve dudaklarıma yapıştı birden. İncecik, kalem gibi tap taze dudaklarıyla dudaklarımı emmeye çalışıyor, dilini ağzımın içine sokup çıkarıyor, dudaklarımın dışını yalıyor ve hoyratça saçlarımı okşuyordu. İki elin daha saçlarımı okşamasıyla Bengü’nün de olaya dahil olduğunu anlamam gecikmemişti.
Selin’in dudaklarından kurtuldum küçük bir çabayla. “Yapmak istediğin şeyden emin misin, bunun geri dönüşü yok” diye sordum gözlerinin içine bakarak. “Evet… bunu istiyorum, hem de bütün gece içimde kalmanı istiyorum, ilk erkeğim olmanı istiyorum” diye inledi Selin. “O zaman kendi ellerinle içine alacaksın” diye cevapladım. Selin gözleriyle bunu onaylamış ve tekrar dudaklarıma yapışmıştı.
Bengü Selin’in saçlarından tutup başını kaldırdı ve dudaklarından öpmeye başladı. Bana yine Selin’in taze göğüsleri kalmıştı. Başımın arkasında Bengü’nün irileşmiş göğüs uçlarını hissederken, dilim Selin’in göğüs uçlarını yalamakla meşguldü.
Bengü Selin’i yavaşça ayağa kaldırdı. İki kız ayakta öpüşmeye ve birbirlerinin bedenlerini okşamaya başlamıştı. Kalçalarını, göğüslerini, kadınlıklarını sanki ilk defa sevişiyorlarmış gibi ürkekçe, yavaş ve narince okşuyorlardı. Selin yavaşça yere doğru çömeldi ve sırt üstü yere yattı. Sağ eliyle göğsünü okşarken, sol elini de kadınlığının üzerinde gezdiriyordu. Bengü bana doğru yaklaşıp elimden tuttu ve beni ayağa kaldırdı. Öpüşmeye ve ayakta sevişmeye başlamıştık. Eliyle aletimi biraz okşadı, sonra elimden tutup beni Selin’e götürdü. “Yavaş ol lütfen” diye fısıldadı. İkimiz de tam Selin’in önünde bacaklarının arasına dizlerimizin üzerine çöktük. Birbirimizi birkaç kez daha öptükten sonra ellerimizi Selin’in bacaklarında gezdirip yavaşça kadınlığına uzandık birlikte.
Bengü yavaşça eğildi ve dudaklarını ve dilini Selin’in kadınlığı ile buluşturdu. Bir yandan Selin’in körpe kadınlığını yalarken, bir yandan da diğer eliyle aletimi hafif hafif sıvazlıyordu. Selin ellerini bana doğru uzattı. Yaklaştım. Beni tamamen kendi üzerine çekti ve dudaklarımdan öpmeye başladı. “Keyfini çıkartmam için lütfen bana zaman tanı.” Diye fısıldadı şehvetle kulağıma. Onaylarcasına gözlerimi yavaşça kapatıp açtım. Hafifçe doğrulup aletimi kadınlığının hizasına getirdi. Eliyle birkaç kez sıvazladıktan sonra yavaşça başını kadınlığına hizaladı. Bengü bu esnada Selin’in başucuna doğru kaymış ve onun kalem dudaklarını emmekle meşguldü. İki kız birbirlerinin dudaklarını adeta yiyorlardı. Bengü başını kaldırdı ve bu kez benim dudaklarıma yapıştı. Selin ise bir eliyle aletimi sıvalamaya devam ediyor, bir eliyle de saçlarımı okşuyordu. Bengü yavaşça geri çekildi. Onun boşalttığı dudaklara bu kez Selin yapıştı başımı kendine doğru çekerek. Bu kez çok yavaş öpüyordu. Bu taze çıtır ona yavaş davranmamam için sanki beni dudaklarıyla sakinleştirmeye çalışıyordu. Bengü yer değiştirip diğer tarafa geçtiğinde fark ettim ki televizyonun kamerası tam Selin’in kadınlığına denk gelmişti. “Sana ilk girenin nasıl girdiğini de izlemek istersen TV de canlı yayındasın” dedim Seline. Başını televizyona doğru çevirdiğinde manzarayı gördü. Nefesi biraz daha hızlanmıştı. Aletimi sıvazlamayı bırakmış, başını taze kızlığının üzerinde gezdiriyor, kilitorisine sürtüyor ve kendini bu ilk girişe hazırlıyordu.
Bengü arkama dolaştı. Sol eli ile kalçalarımı okşarken, sağ eli de Selin’in eline kenetlenmiş vaziyetteydi. Selin “Artık seni içimde istiyorum” diye mırıldandı ve aletimi yavaşça kızlığının dudakları arasına sokmaya başladı. Henüz başının küçük bir kısmı bile girmiş olmasına rağmen korku ile kendini kasmıştı. Bengü’nün elini sımsıkı tutuyordu şimdi. Yüzünde hafif ürkek bir gülümseme, gözlerinde ise heyecan ve korku bir arada hissediliyordu. Yavaşça yüklenmeye başladığımda yüzü birden gerildi. “Yavaş ol lütfen. Keyfini çıkartmak istiyorum” diye mırıldandı. “Biraz canın her şartta yanacak ancak çok sürmeyecek ve alışacaksın. İnan bana” diye seslendi Bengü sakince. Selin’in baş ucuna dolandı ve onun dudaklarına şehvetli bir öpücük kondurdu. Selin Bengü’nün dudaklarını dudaklarında hissedince biraz rahatlamış ve kendini kasmayı bırakmıştı. Bu arada aletimin başı artık tamamen kadınlığının içine girmişti. Milim milim ilerliyordum resmen. Her milimde Selin önce kendini kasıyor, aletimi kızlığından dışarı atmak istercesine kendini kasıyor birkaç saniye sonra alışıyor ve bana bir milimlik bir mesafe daha ilerlemek için fırsat veriyordu.
Birden yüzündeki gerginlik artmıştı. Ve aletimin üzerinde sıcak birşeyler hissetmeye başlamıştım. Başını doğrultup televizyona baktığında kadınlığının altından hafif hafif kan sızıntısını görebiliyordu. “Şimdi geri kalanı tek seferde istiyorum” diye mırıldandı. “Canın yanacak” dedim. “En büyük zorluğu geçtin, artık zevk almak istiyorum. Önce sonuna kadar istiyorum” diye mırıldandı. Bengü ile göz göze geldik. “istiyor” diyebildi sadece. Bu sırada Selin bacaklarını iyice ayırıp havaya kaldırdı. Bengü de onu ayaklarından tutarak kadınlığının sonuna ulaşabileceğim bir pozisyona getirdi. “Hadi” dedi Selin ve ben geri kalanını tek seferde içine soktum aletimin. Selin bir anda kaskatı kesildi. Ayaklarını Bengüden kurtarıp belime doladı ve sımsıkı sardı beni. Hoyratça Bengü’nün dudaklarına saldırdı. Bir yandan da “çok acıyor ama harika” diye inliyordu belli belirsiz.
Artık benim kadınım olmuştu Selin en dibine kadar. Bengü’nün dudaklarından kurtarmıştı kendini ve benim dudaklarıma yapışmıştı Selin bu kez. Yavaş yavaş içinde hareket etmeye başlamıştım. Dudaklarımı yavaşça bıraktı. “Hayalimi gerçekleştirdin, şimdi zevk alma zamanın” diye mırıldandı yavaşça. Belimdeki bacaklarını biraz daha gevşetti ve daha uzun gidip gelmelere başlamıştım. Sıcak, sıkı ve ilk defa girilmiş bir kadınlık… Bir kadına ilk kez sahip olmanın dayanılmaz hafifliği, tıpkı yeni yağmış ama hiç kimsenin basmadığı kara adım atmak ve sonra dönüp ayak izine bakmak gibi birşeydi hissettiğim. Selin için ise acının yerini zevkin aldığı yavaş yavaş belli oluyordu. Elleri artık kah benim kalçalarımda gezinmeye başlamış, kah saçlarımı okşuyordu. Gözü ise sürekli olarak televizyonda kadınlığına girip çıkan ve ona her seferinde daha fazla zevk veren aletimde idi. “Ağzıma almak istiyorum, kendi kadınlığımın tadına bakmak istiyorum” diye mırıldandı. “Kanlı” diye yanıtladım. “Bu gece benim gecem, lütfen çık ve yıkanıp öyle devam edelim.” diye yanıtladı. “Bunu bu gece için yapabileceğini sanmıyorum” diye araya girdi Bengü. “İçindeyken keyfini sonuna kadar çıkar bu gece ve geri kalan zevkleri yarına bırakalım” diye mırıldandı. Hareketlerimi yavaşça hızlandırmaya başladım. Artık aletimin başı zonklamaya başlamıştı ve anlamsız bir şekilde gelmek istedim hızlıca.
“İçime boşalmanı istiyorum, bu duyguyu yaşamak istiyorum” diye mırıldandı Selin. Bengü yavaşça dudaklarıma uzandı ve alt dudağımı dişlerinin arasına alarak önce ezdi. Dili ile ağzımı iyice aralayıp içine soktu ve dudaklarımdan uzaklaştı. “Merak etme, korunuyor yeterince” diye ekledi Bengü. Benden uzaklaşıp Selin’e uzattı dudaklarını. İki kadın hoyratça öpüşüyorlardı. Dilleri ağızlarında keşfedilmemiş yer bırakmamıştı çoktan. Hareketlerimi iyice hızlandırırken bir yandan da eğilerek Selin’in sol göğüs ucunu hafif hafif ısırıp yalamaya başladım. Bu Selin’i iyice coşturmuş ve altımda kıvrım kıvrım kıvranır olmuştu. Ben hızlandıkça taşaklarım artık kara deliğine çarpıyor ve şap şap ses çıkartıyordu. Selin yavaş yavaş kasılmaya başlamıştı. Üzerine her abandığımda göbeğindeki kasılmaları hissedebiliyordum. En derinlerine ulaştığımda kalbinin atışlarını aletimin üzerinde hissedebiliyordum. Ve kadınlığı iyiden iyiye kayganlaşmıştı. Dudaklarını Bengü’den kurtardı ve beni saçlarımdan tutup kendine iyice çekerek dudaklarıma yapıştı. Resmen dudaklarımı, dilimi somuruyordu. Kasılmaları artık kontrolsüz hale gelmişti. Ritm bozulmuştu. Altımdaki bu taze kadını kontrol edemez olmuştum ve boşalmalıydım. Birden yüklendim ve en derinlerine kadar yerleştirdim aletimi. Bu son hamle hem ona hem de bana yetmişti. Boşalmaya başlamıştım ben de kontrolsüzce. Sıcak menilerim Selin’in kadınlığına her aktığında Selin bir kez daha kasılıyor ve daha güçlü somuruyordu dudaklarımı. Üzerine yığıldım kaldım. Aletim içindeydi ve Selin’in kanı, kadınlık sıvıları ve benim menilerim karışık bir şekilde kadınlığından dışarıya sızıyordu. Selin de ben de nefes almakta zorlanıyorduk. Bengü de ikimizin yanına yığılmış, gözleri kapalı şekilde anın keyfini çıkarıyordu.

Öyle ne kadar kaldık bilmiyorum. Aletim Selin’in içinde küçülmüş ve yavaşça kadınlığından dışarıya kayıp çıkmıştı. Ve geride bıraktıkları da arkasından Selin’in kadınlığından mindere doğru yavaşça akmıştı. Bengü elinde iki tane havlu ile geldi. “Hadi bakalım temizlik zamanı” diye seslendiğinde ikimiz de yerimizden kalkamayacak kadar yorgunduk sanırım. Önce ben kalktım. Banyoya gittim ve güzelce yıkandım. İyice temizlendim. Tam çıkacakken Selin ve Bengü geldiler birlikte. Selin dudaklarıma kocaman bir buse kondurdu. “Sıra bende, git dinlen, temizlenip geliyoruz” diye ekledi hemen Bengü muzipçe gülümseyerek.

Belime havluyu sararak duştan çıktım ve tekrar salona döndüm. Kendime soğuk buzlu bir votka redbull ayarladım, bir sigara yaktım ve koltuğa uzanıp yaşadığım anın keyfini çıkarmaya başladım.

About analsex

Browse Archived Articles by analsex

Related

Sorry. There are no related articles at this time.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

bettting sites canlı bahis bahis siteleri canlı bahis canlı bahis bahis siteleri bahis siteleri bolu escort silivri escort tekirdağ escort kayseri escort balıkesir escort erzincan escort kırklareli escort ısparta escort mersin escort webmaster forum edirne escort canlı bahis canlı casino spor bahisleri güvenilir bahis siteleri bahis siteleri elazığ escort